Pokój nastolatka

LokalizacjaWarszawa
Typ przestrzenidom jednorodzinny

Pokój nastolatka

Projektowanie pokoju dla nastolatka było wyzwaniem, które wymagało nieco innych rozwiązań niż reszta mieszkania. Musiałam pamiętać, że taki pokój to nie tylko miejsce do spania, ale przede wszystkim przestrzeń do spotkań z kolegami, nauki i realizowania pasji. Biurko, komputer i wygodne krzesło są niezbędne. Do tego miejsce na szkolne książki, siedzisko dla przyjaciół oraz odpowiednio dobrane łóżko.

Wnętrze chłopięcego pokoju postawiłam na bazie kolorów białego i czarnego, co pozwoliło na swobodne dostosowanie go do przyszłych zainteresowań i potrzeb oraz niebieskiego, czyli aktualnie ulubionego. Ważne było też, aby meble były łatwe w czyszczeniu i odporne na zarysowania oraz temperaturę. Na zdjęciach nie ma lampki na biurku. Ta pojawiła się nieco później, niż sama sesja. Stanęła po lewej stronie biurka, by przy pisaniu nie zasłaniać sobie światła (chłopiec jest praworęczny).

Młody mężczyzna obecnie interesuje się grami komputerowymi, Fame MMA, piłką nożną (zwłaszcza Chelsea F.C. – stąd też podświetlany model stadionu na biurku) i zegarami. Zgodnie z życzeniem klientów, zdecydowałam się na dekorację pokoju w niewielkim zakresie, wybierając tylko kilka stałych elementów, a resztę zostawiamy w rękach właściciela pokoju. 🙂

    Chcesz dodać plik? (niewymagane)

    Call Now Button