Oferta projektowa

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie,

jeśli chociaż raz odpowiesz "TAK"

  1. Brak Ci czasu na aranżację wnętrza?

  2. Nie chcesz tracić kilkudziesięciu godzin na poszukiwaniu produktów?

  3. Pragniesz wygodnego, funkcjonalnego i pięknego wnętrza niezależnie od metrażu?

  4. Nie umiesz wyobrazić sobie, jak może wyglądać Twój dom?

  5. Otwierasz restaurację lub kawiarnię i wiesz, jak dużą rolę odgrywa wystrój?
Sprawdź, co zyskujesz

zlecając mi projekt

1. Czas

Zlecając projekt nie musisz tracić czasu na planowanie, dobieranie produktów, wizyty w sklepach, zbieranie ofert.

2. Pieniądze

Jeśli szukasz kogoś, kto zajmie się zarówno aranżacją wnętrza, jak i dobierze rośliny, czy zaplanuje ogród, to zlecenie tego jednej osobie wychodzi najczęściej taniej i szybciej, niż zlecanie prac dwóm firmom.

3. Wiedzę

Jakie szerokości blatów będą optymalne? Jakie materiały wybrać? Kiedy muszą spełniać określone wymagania np trudnopalności? Ze mną nie musisz zastanawiać się nad odpowiedziami.

4. Pomysły

Czyli jedno z głównych zadań projektantki wnętrz, jak i architektki krajobrazu. Ważne są wszędzie, w każdej przestrzeni. Tak samo, jak wyczucie kolorów.

5. Spokój

Jeszcze przed rozpoczęciem remontu wiesz, jak będzie wyglądało wnętrze. Kiedy i skąd zamawiać wyposażenie, na co zwrócić uwagę przy realizacji. Dzięki temu wszystkie prace i zakupy przebiegną w spokoju.

“Współpraca z Panią Jolantą przeszła bez najmniejszych zastrzeżeń. Od zera zostało zaprojektowane całe wnętrze domu, łącznie z położeniem nowych instalacji elektrycznej oraz wod-kan.

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi oraz kontaktom Pani Joli nie musieliśmy się martwić ani poświęcać czasu na szukanie różnych podwykonawców ponieważ wszystkim się zajęła. Stworzone wizualizacje w 100% spełniły nasze oczekiwania. Bardzo mocno polecam.”

– BB / Klient

Elementy projektu

w wersji standardowej

1. Spotkanie

Pierwszy etap to spotkanie, podczas którego poznamy się i omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania dotyczące projektu. Wysłucham Twoich sugestii, przejrzę inspiracje, podpiszemy umowę.

2. Koncepcje z prostymi wizualizacjami

Stworzę dla Ciebie dwie propozycje koncepcyjne. Każda z nich będzie obejmować różne rozwiązania projektowe, by wybrać te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

3. Wizualizacje docelowe

Po wyborze koncepcji opracuję dokładne wizualizacje docelowe, które pozwolą Ci zobaczyć, jak będzie wyglądała Twoja przestrzeń po zakończeniu prac.

4. Dokumentacja techniczna

Na etapie tym stworzę pełną dokumentację techniczną, która pomoże w przeprowadzeniu prac budowlanych. Dokumentacja będzie zawierała specyfikacje techniczne, rysunki i schematy projektowe oraz informacje o materiałach użytych w projekcie.

5. Kosztorys zakupów

Po zakończeniu dokumentacji technicznej przygotuję kosztorys zakupów, abyś miał pełny obraz kosztów związanych z realizacją projektu. Kosztorys pomoże Ci w lepszym planowaniu finansów i uniknięciu nieprzyjemnych niespodzianek.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Rozszerz projekt o dodatkowe opcje

1. Pomoc w wyborze mieszkania

Przyjdź z 2-3 rzutami mieszkań i po rozmowie zaproponuję Ci kilka układów tych lokali. Dzięki temu ocenisz, które z nich ma największy potencjał w Twoim przypadku.

2. Zmiany lokatorskie

Czas na zmiany lokatorskie na etapie budowy. Zaplanujmy, gdzie mają być gniazdka, lampy i czy grzejniki są w optymalnym miejscu. A może lepiej dobudować 10 cm ściany i mieć wnękę na wygodną szafę? Im więcej elementów zaplanujemy, tym mniejsze koszty będą później.

3. Dobór sztuki do wnętrz

Sztuka jest świetną dekoracją, która nadaje wnętrzu charakteru i unikatowości. Pokazuje styl mieszkańców. Dzięki niej wnętrze często wygląda bardziej luksusowo. A same prace mogą zyskiwać na wartości.

4. Aranżacja roślin we wnętrzach

Zlecając dobranie roślin do wnętrz, czy na taras dbasz nie tylko o wygląd. Również o bezpieczeństwo swoje, dzieci i zwierząt. Alergie, potrząsanie liści w trakcie zabawy, czy podgryzanie mogą mieć konsekwencje zdrowotne.

5. Projekt tarasu / ogrodu

Chcesz, by ogród, czy balkon był przedłużeniem wnętrza lub mieć coś na kształt jadalni letniej? Możemy wykorzystać część tych samych materiałów we wnętrzu i na tarasie lub opracować dwa zupełnie niezależne projekty.

Zrób wstępną

wycenę projektu w 2 minuty

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Pionowo
Poziomo
Tu podaj wszystkie dane do wyceny
Wstępna wycena
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show

Kontakt

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń, napisz maila (na dowolnego z poniższych) lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Chętnie odpowiem na Twoją wiadomość.

508 919 320
przytulnewnetrze@gmail.com 

    Chcesz dodać plik? (niewymagane)

    Call Now Button