O mnie

Cześć, jestem Jola i witam Cię na mojej stronie internetowej!
W tej części dowiesz się o mnie kilku rzeczy i ocenisz, czy jestem potencjalnie odpowiednią osobą do współpracy z Tobą.

Moje wykształcenie

Jestem projektantką wnętrz i architektką krajobrazu (magisterka na SGGW, inż. na WSEiZ). Mieszkam na Saskiej Kępie. Pracuję na terenie Warszawy i okolic, projektując zarówno wnętrza prywatne, jak i restauracje oraz ogrody. Jako architekt krajobrazu posiadam dwie specjalizacje: projektowanie wielkoobszarowych terenów wielofunkcyjnych oraz sztukę ogrodu i krajobrazu. 

Kim jestem prywatnie

Uwielbiam spędzać czas na czytaniu książek i rozwiązywaniu Sudoku, które pozwalają mi się zrelaksować. Lubię również wyjścia na długie spacery, podczas których mogę zatopić się we własnych myślach, bawić się z psem lub prowadzić długie rozmowy z mężem. Ponadto kocham drobne prace ogrodowe, które pozwalają mi wytchnąć od zgiełku miasta. Dzięki tym pasjom potrafię zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym, co przekłada się na moje projekty i ich jakość.

Na co zwracam uwagę w pracy

Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu potrafię wykorzystać potencjał przestrzeni, tworząc funkcjonalne i estetyczne aranżacje, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. W mojej pracy kładę duży nacisk na szczegóły i estetykę, dlatego też każdy projekt jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli szukasz kogoś, kto zaprojektuje dla Ciebie wyjątkowe wnętrze lub ogród, który będzie idealnie dopasowany do Twojego stylu życia, potrzeb i gustu, to właśnie znalazłeś/aś odpowiednią osobę. Dbam o to, aby każde z moich projektów był funkcjonalny i estetyczny, ale jednocześnie wygodny i przyjazny dla użytkowników. W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta, ponieważ wiem, że każdy ma swoje unikalne potrzeby i preferencje.

Jeśli jesteś zainteresowany/a moją ofertą lub masz pytania na jej temat, serdecznie zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy piękne i funkcjonalne aranżacje, które będą spełniały Twoje oczekiwania.

Główne publikacje

Książka "Wnętrza w gastronomii"

Wnętrza w gastronomii” to poradnik skierowany do osób planujących otwarcie swojego pierwszego biznesu w branży gastronomicznej, a także do projektantów wnętrz. Książka składa się z pięciu głównych części, w których omawiam ważne kwestie związane z urządzaniem i wyposażeniem przestrzeni gastronomicznej oraz jednej dodatkowej – na notatki i pomysły.

W pierwszej części czytelnik znajdzie wskazówki, jak przygotować się do otwarcia biznesu, w drugiej – wymagania jakie musi spełniać lokal, w trzeciej – zasady projektowania sali dla gości. Część czwarta to inspiracje dla czytelnika, a w kolejnej przedstawiam przydatne informacje dodatkowe, takie jak wzory wniosków, lista aktów prawnych i szkolenia.

Jestem autorką ośmiu artykułów dla czasopisma Przegląd Piekarski i Cukierniczy. Do sześciu z nich stworzono specjalny cykl pod nazwą „Architekt radzi”, który ukazywał się co miesiąc i cieszył się dużą popularnością. W moich artykułach skupiałam się na tematyce aranżacji wnętrz i ogródków gastronomicznych. Cieszę się, że moje publikacje spotkały się z pozytywnym odbiorem i pomogły ludziom w urządzeniu pięknych i funkcjonalnych przestrzeni dla swoich klientów.

W ramach cyklu „Architekt radzi” miałam okazję przygotować następujące artykuły: „10 zasad aranżacji wnętrz gastronomicznych”, „Ogródek przy lokalu gastronomicznym”, „Kusząca ekspozycja produktów”, „Oświetlenie wnętrz i ogródków”, „Jak dostosować wnętrze do wypieków na miejscu?” oraz „Dekoracje świąteczne z klasą”.

Call Now Button