Łazienki w pubie

LokalizacjaWarszawa
Typ przestrzenigastronomia / łazienki

Łazienki w Pubie Zielona Gęś

Projekt łazienek w Pubie Zielona Gęś to przykład dopracowanej, a jednak prostej, aranżacji. Zdecydowanie prym wiodą tu trwałość i czystość. Na podłodze zastosowano wytrzymały granit, którego kolorystyka idealnie wpisuje się w minimalistyczną stylistykę całego wnętrza. Łazienki są utrzymane w kolorystyce czarno-białej. Chromowane dodatki i armatura doskonale współgrają z całą stylistyką, tworząc spójną całość.

Prawdziwą wisienką na torcie są jednak nuty koloru, które zostały wkomponowane w aranżację. Na jednej ze ścian łazienki kobiecej umieszczono piękny, kolorowy nadruk z orchideą, która doskonale wpisuje się w delikatną kobiecą estetykę. Z kolei w łazience męskiej przestrzeń zdobi spektakularny nadruk z kosmosu. Wbudowane w sufit lampy zapewniają właściwe i przyjemne oświetlenie.

Drzwi prowadzące do łazienek ozdobione są naklejkami w kształcie sylwetek kobiety i mężczyzny, które nie pozostawiają wątpliwości, do jakiego pomieszczenia prowadzą. Dzięki temu cała aranżacja wydaje się spójna i harmonijna, a łazienki w Pubie Zielona Gęś to przykład stylowego wnętrza, które pasuje zarówno tutaj, jak i z pewnymi modyfikacjami można by zastosować przy restauracji.

    Chcesz dodać plik? (niewymagane)

    Call Now Button