Duża kuchnia

LokalizacjaWarszawa
Typ przestrzeniPrywatna

Duża kuchnia z podręczną spiżarką

Moja klientka marzyła o funkcjonalnej i jednocześnie stylowej kuchni w angielskim lub prowansalskim stylu. Postawiłam sobie za cel stworzenie projektu, który będzie idealnie odpowiadał jej potrzebom i wymaganiom, a jednocześnie będzie zachwycał swoim wyglądem. Było to dla mnie nieco trudniejsze, niż zazwyczaj, bo sama preferuję inny styl. Sądząc po reakcji klientki na realizację, udało mi się.

Wszystkie małe urządzenia i drobiazgi zostały ukryte w szafkach, dzięki czemu kuchnia prezentuje się schludnie i elegancko. Wyposażyliśmy ją w piekarnik, mikrofalówkę, lodówkę, zmywarkę, pięciopalnikową kuchenkę gazową oraz zlew z rozdrabniaczem.

W kuchni wydzieliliśmy trzy strefy: strefę przygotowywania śniadań i pieczenie, strefę robienia posiłków i strefę gotowania. Mała, ale pojemna spiżarnia tuż obok służy do przechowywania suchych produktów.

Z myślą o ograniczeniu kosztów, zlew i kuchenka zostały ustawione w miejscach, gdzie już były instalacje wodna i wentylacyjna. Wokół zlewu i kuchenki zastosowaliśmy kafelki, a na pozostałych dwóch ścianach położyliśmy łatwe w utrzymaniu, odporne tapety ze wzorem płytek. Całość prezentuje się nie tylko funkcjonalnie, ale także estetycznie.

W efekcie moja klientka wraz z całą rodziną ma teraz kuchnię, która idealnie spełnia jej oczekiwania i pozwala cieszyć się gotowaniem w pięknej, przyjaznej przestrzeni w pełni zgodnej z jej gustem.

Dodatki dodające stylu

Dodatki do kuchni mają ogromne znaczenie w podkreślaniu stylu i charakteru tego pomieszczenia. Mogą być one wykorzystane do wzbogacenia wystroju, dodania wyjątkowego klimatu oraz wyeksponowania ważnych elementów dekoracyjnych. W przypadku wymagających przestrzeni, jak na przykład kuchnia, warto zadbać, by przynajmniej większość akcesoriów była również przydatna, a nie tylko pełniła funkcję ozdobną.

    Chcesz dodać plik? (niewymagane)

    Call Now Button